-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39140000-5 - Меблі для дому (Шафа гардеробна 2-х секційна у спальне приміщення; шафа гардеробна 4-х секційна у спальне приміщення)
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-002904-a
Завершена
191 596.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 957.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 957.98 UAH
Період оскарження:
24.04.2025 10:51 - 29.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.