-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Виконання досліджень поляризаційним методом вертикального сейсмічного профілювання в свердловині Більче-Волицько-Угерського ПСГ AT «Укртрансгаз»)
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-010455-a
Завершена
3 114 225.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 31 142.25 UAH
мін. крок: 1% або 31 142.25 UAH
Період оскарження:
11.04.2025 15:26 - 19.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.