-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - надання послуг з поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності Арцизької міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-004868-a
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період оскарження:
11.04.2025 11:44 - 16.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.