-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки та контролю метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-006548-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів, обсягів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
167 502.13
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 675.02 UAH
мін. крок: 1% або 1 675.02 UAH
Період оскарження:
09.04.2025 12:43 - 14.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.