-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2025-04-04-006236-a
послуги з утилізації відпрацьованих люмінесцентних ртутьвмісних ламп, термометрів та інших відходів, які містять ртуть
Завершена
57 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 570.00 UAH
мін. крок: 1% або 570.00 UAH
Період оскарження:
04.04.2025 12:32 - 13.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.