-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Окуляри сонцезахисні оптичні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби стендової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 1050)
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-005985-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Період оскарження:
28.03.2025 12:41 - 04.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.