-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Поточний ремонт дороги по вул. Грушевського від будинку № 196 (кутовий будинок вул. Долуди, 2) до будинку № 138 в селищі Гніздичів Стрийського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-009750-a
Завершена
3 679 158.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 395.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 395.79 UAH
Період оскарження:
26.03.2025 15:20 - 31.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.