-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Частини екскаваторів (Запасні частини до дорожньо-будівельної техніки марки Caterpillar) (Лот №1 Запасні частини до дорожньо-будівельної техніки марки Caterpillar, Лот №2 Запасні частини до дорожньо-будівельної техніки марки Caterpillar)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-012916-a
Завершена
571 640.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 710.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 710.00 UAH
Період оскарження:
24.03.2025 16:43 - 30.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.