-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Приладдя до ізольованих кабелів. Муфти кабельні.
Тендер Prozorro UA-2018-05-08-000033-a
Завершена
4 161 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
Період оскарження:
08.05.2018 08:22 - 21.09.2018 00:00
Скарга
Виконана замовником
Дискримінаційні умови тендерної документації
Номер:
f233a0ec349d4326acd2edd64d6f8aba
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-05-08-000033-a.a1
Назва:
Дискримінаційні умови тендерної документації
Скарга:
Скарга та додані документи у прикріплених файлах
Пов'язані документи:
Учасник
- 0812_180503121053_001.pdf 18.05.2018 21:07
- 2018-05-18 - скарга.pdf 18.05.2018 21:07
- СКАРГА (виправлено техн помилки, доповнена доказами).pdf 21.05.2018 15:07
- Докази до вимог 1-4.zip 21.05.2018 15:07
- Докази до вимог 5-8.zip 21.05.2018 15:07
- Докази до вимог 9-14.zip 21.05.2018 15:07
- Загальне.zip 21.05.2018 15:07
- Лист ДП УкрНДНЦ.pdf 05.06.2018 15:46
- Рішення від 22.05.2018 №4839+лист Замовнику.pdf 23.05.2018 12:25
- Інформація про резолютивну частину рішення від 11.06.2018 № 5540.pdf 12.06.2018 14:28
- Рішення від 11.06.2018 № 5540.pdf 14.06.2018 21:50
- Соответствие Райхем.rar 11.06.2018 09:43
- Протокол засідання тендерного комітету.pdf 18.09.2018 09:15
- Протокол засідання тендерного комітету.pdf 18.09.2018 09:19
Дата прийняття скарги до розгляду:
18.05.2018 21:07
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
14.06.2018 21:50
Дата виконання рішення Замовником:
18.09.2018 09:19
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Зміни до тендерної документації внесено відповідно до Рішення Постійної діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель№5540-р/пк-пз від 11.06.2018р.