-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні ( Гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалів I-ІІІ категорії складності, )
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-013704-a
Завершена
1 573 498.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 867.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 867.49 UAH
Період оскарження:
13.03.2025 17:01 - 19.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.