-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільний підйомник (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2025 рік, розділ 6, пункт 6.3)
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-005601-a
Проект договору про закупівлю міститься в Додатку №2 до тендерної документації.
Завершена
9 680 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 96 801.60 UAH
мін. крок: 1% або 96 801.60 UAH
Період оскарження:
06.03.2025 12:29 - 11.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.