-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт фойє, внутрішніх вбиралень, сходових маршів навчального корпусу №1 школи КЗ «Погребищенська загальноосвітня школа№1 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» по вул. Б.Хмельницького, 102 в м.Погребище Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2018-09-21-000748-b
1659,71 м2
Торги відмінено
1 187 166.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 936.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 936.00 UAH
Період оскарження:
21.09.2018 18:05 - 04.10.2018 00:00
Нічого не знайдено.