-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пісок річковий, щебінь, відсів гранітний; 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-006746-a
Завершена
235 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
Період оскарження:
05.02.2025 12:07 - 11.02.2025 00:00
Нічого не знайдено.