-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України, за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, міське кладовище №3), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-01-06-006603-a
Торги не відбулися
1 173 585.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 735.85 UAH
мін. крок: 1% або 11 735.85 UAH
Період оскарження:
06.01.2025 16:58 - 11.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.