-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капiтальний ремонт примiщень Господарського корпусу КНП "Київський мiський клiнiчний онкологiчний центр за адресою: вул. Верховинна, 69 у Святошинському районi м. Києва» (частково)
Тендер Prozorro UA-2024-12-27-006802-a
Завершена
24 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 120 000.00 UAH
Період оскарження:
27.12.2024 13:48 - 11.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.