-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбук в комплекті із програмним забезпеченням, багатофункціональним пристроєм та ламінатором для початкових класів «Нової української школи» Любешівського району
Тендер Prozorro UA-2018-09-03-000212-c
Торги не відбулися
299 596.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 497.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 497.98 UAH
Період оскарження:
03.09.2018 10:35 - 15.09.2018 00:00
Нічого не знайдено.