-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт приміщень поліклініки та внутрішніх інженерних мереж по вул. Каштанова, 52, м. Обухів Київської області (коригування) (код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-019996-a
Завершена
14 771 746.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 73 858.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 73 858.73 UAH
Період оскарження:
23.12.2024 17:17 - 06.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.