• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Рюкзак бойовий індивідуальний, вид 5 (ДК 021:2015: 18930000-7: Мішки та пакети)

N-02-02-02-000-0001 Місце поставки – Україна 80 тис. шт

Завершена

120 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600 000.00 UAH
Період оскарження: 16.12.2024 13:23 - 20.12.2024 00:00
Вимога
Відкликано скаржником

щодо відсутності технічної можливості завантажити документи переможця

Номер: 8eee43733ef14688bd1afb562cf7019b
Ідентифікатор запиту: UA-2024-12-16-010402-a.c1
Назва: щодо відсутності технічної можливості завантажити документи переможця
Вимога:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОП-ТЕКС» приймає участь у спрощеній закупівлі за предметом: Рюкзак бойовий індивідуальний, вид 5 (ДК 021:2015: 18930000-7: Мішки та пакети), номер у Prozorro UA-2024-12-16-010402-a. За результатами розгляду пропозицій після проведення аукціону наше товариство було визнане переможцем. Відповідно до Додатку № 9 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Переможець закупівлі у строк, що не перевищує двох робочих днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір, повинен надати Замовнику документи згідно з цим Додатком шляхом оприлюднення таких документів в електронній системі закупівель. Але на майданчику відсутня така можливість оскільки ЕМ «SmartTender.bz» працює відповідно до сценаріїв ручного тестування ДП (ПРОЗОРРО) (знаходяться за посиланням https://prozorro.gov.ua./for-places). Алгоритм проведення процедур закупiвель передбачений технічним завданням Прозорро та реалізований на майданчику відповідно до нього. І, як повідомляє нам майданчик, згідно з вищевказаним технічним завданням ДП «ПРОЗОРРО» у закупiвлях типу «Спрощена закупiвля», технічною службою Електронного майданчику «Smarttender.biz» з 03.01.2025 року виключена технічна можливість учасника закупівлі завантажувати документи до електронної системи після публікації повідомлення про намір укласти договір. На підтвердження надаємо: Лист від ТОВ «СМАРТТЕНДЕР» Скріншот web-сторінки закупівлі Враховуюче вищевикладене, з метою врахування вимог Замовника, нами завантажені кваліфікаційні документи переможця як додатки в розділі вимог/скарг, оскільки іншої технічної можливості немає.
Опис причини скасування: з'явилась можливість завантажити документи
Дата скасування: 09.01.2025 16:18