-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинку (прибирання приміщень Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-012328-a
Завершена
1 351 316.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 513.16 UAH
мін. крок: 1% або 13 513.16 UAH
Період оскарження:
13.12.2024 14:24 - 21.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.