-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поставки пакетів оновлень, інформаційні та консультаційні послуги із супроводження комп'ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro»
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-011618-a
Торги не відбулися
209 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Період оскарження:
12.12.2024 13:53 - 17.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.