-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття обладнання об'єктів лінійної частини магістральних газопроводів)
Тендер Prozorro UA-2018-05-18-000562-b
У відповідності до технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі (технічного завдання) додаток 1 до тендерної документації
Завершена
3 676 210.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
Період оскарження:
18.05.2018 15:21 - 30.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.