-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів МГ УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ")
Тендер Prozorro UA-2018-07-26-000317-c
Охоронні послуги (Охорона особливо важливих об'єктів МГ УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ")UA-P-2018-01-02-002384-b
Завершена
3 325 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 33 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 33 250.00 UAH
Період оскарження:
26.07.2018 11:19 - 11.08.2018 00:00
Нічого не знайдено.