-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навчальне приладдя для забезпечення викладання предмета «Захист України»
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-014421-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Торги не відбулися
556 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 780.00 UAH
Період оскарження:
20.11.2024 16:03 - 25.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.