-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
за кодом CPV за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Каталка медична для перевезення пацієнтів – ( НК 024:2023 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна )
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-009460-a
Завершена
65 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 327.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 327.40 UAH
Період оскарження:
12.11.2024 14:11 - 17.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.