-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шапки флісові чорного кольору
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-012146-a
Термін поставки зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації.
Завершена
581 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період оскарження:
24.10.2024 15:29 - 29.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.