-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з аудиту фінансової звітності ДП МА «БОРИСПІЛЬ» складеної у відповідності до МСФЗ
Тендер Prozorro UA-2016-09-21-000349-a
Детальний опис наведений в Тендерній документації від 21.09.2016 №15-03-118
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
21.09.2016 16:11 - 07.10.2016 00:00
Нічого не знайдено.