-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 код ДК 021:2015 - 71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Тендер Prozorro UA-2018-07-04-000517-b
роботи з технічного нагляду по об’єкту: «Ремонт пішохідних сходів з автодорожнього шляхопроводу на 775 км ПК7 дільниці К.Лопань - Харків»
Торги відмінено
17 462.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 523.86 UAH
мін. крок: 3% або 523.86 UAH
Період оскарження:
04.07.2018 15:35 - 15.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.