-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-009553-a
Контактна особа замовника: Талімонов Юрій Васильович, телефон: (044) 530-27-55, електронна адреса: yurii_talimonov@bank.gov.ua
Завершена
245 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 457 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 457 000.00 UAH
Період оскарження:
10.10.2024 14:49 - 20.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.