-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 37, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-007660-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
Період оскарження:
04.10.2024 14:04 - 09.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.