-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги з проведення технічної інвентаризації, виготовлення технічного паспорту та внесення відомостей про проведену технічну інвентаризацію до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва об'єктів нерухомого майна
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-004449-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період оскарження:
01.10.2024 11:39 - 06.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.