-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою: Вивезення та утилізація стихійних сміттєзвалищ на території Фонтанської сільської ради (за межами населеного пункту)
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-002327-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період оскарження:
13.08.2024 10:33 - 18.08.2024 00:00
Нічого не знайдено.