-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Vaseline, Aqua pro injectioni, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, combinations, Comb drug, Comb drug, Iodine, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Comb drug, Comb drug, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція).
Тендер Prozorro UA-2024-08-09-009944-a
Торги не відбулися
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Період оскарження:
09.08.2024 16:26 - 15.08.2024 00:00
Нічого не знайдено.