-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з ремонту та перевірки водогонів шляхом пуску води) в закладах освіти Подільського району у 2024 рокі ДК 021:2015 - 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-07-24-010137-a
Завершена
1 279 998.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 799.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 799.00 UAH
Період оскарження:
24.07.2024 16:43 - 29.07.2024 00:00
Нічого не знайдено.