-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (придбання сучасного комп’ютерного обладнання освітнього середовища учнів 1-х класів відповідно до Закону України «Нова українська школа»)
Тендер Prozorro UA-2018-07-09-000016-a
Торги не відбулися
476 671.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 383.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 383.36 UAH
Період оскарження:
09.07.2018 08:29 - 22.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.