-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання. (Комплект інтерактивного обладнання (тип1), Комплект інтерактивного обладнання (тип 2) для кабінетів іноземної мови,української мови та природно-математичного кабінету)).
Тендер Prozorro UA-2018-07-09-000439-b
Торги не відбулися
325 009.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 625.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 625.05 UAH
Період оскарження:
09.07.2018 15:29 - 21.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.