-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт споруди цивільного захисту- найпростішого укриття на об’єкті: Опорний заклад освіти «Чернівецький ліцей №2 Чернівецької селищної ради», по вул. Мічуріна, 39 смт. Чернівці Могилів-Подільського району Вінницької області»
Тендер Prozorro UA-2024-07-22-001729-a
Торги не відбулися
4 753 486.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 767.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 767.43 UAH
Період оскарження:
22.07.2024 10:22 - 03.08.2024 00:00
Нічого не знайдено.