-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля обладнання (підсилювач) для виконання завдань перспективного плану розвитку наукових напрямків у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка
Тендер Prozorro UA-2024-07-18-010220-a
Завершена
770 314.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 851.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 851.57 UAH
Період оскарження:
18.07.2024 18:00 - 23.07.2024 00:00
Нічого не знайдено.