-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття Ружинської селищної ради в підвальному приміщенні з розширенням за адресою: вул. Незалежності, 2 селище Ружин Бердичівського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-004267-a
Торги не відбулися
1 467 232.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 336.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 336.16 UAH
Період оскарження:
24.06.2024 12:09 - 29.06.2024 00:00
Нічого не знайдено.