-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (обладнання автоматизованих робочих місць для виконання функцій з взяття біометричних даних, оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус)
Тендер Prozorro UA-2018-06-01-000744-c
Завершена
635 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 175.00 UAH
Період оскарження:
01.06.2018 15:40 - 14.06.2018 00:00
Нічого не знайдено.