-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Арматура низького тиску)
Тендер Prozorro UA-2024-05-01-003961-a
Арматура низького тиску для потреб Зміївської ТЕС. Кількість: 937 шт (39 найменувань).
Завершена
5 526 787.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 55 267.88 UAH
мін. крок: 1% або 55 267.88 UAH
Період оскарження:
01.05.2024 11:29 - 15.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.