-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони громадського порядку (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Тендер Prozorro UA-2024-04-29-009213-a
Завершена
504 597.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 045.97 UAH
мін. крок: 1% або 5 045.97 UAH
Період оскарження:
29.04.2024 15:56 - 04.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.