-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з утримання і технічного обслуговування світлодинамічного фонтану в сквері на кільці 44-го кварталу на вул. Романа Шухевича
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-014096-a
Завершена
202 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 029.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 029.40 UAH
Період оскарження:
24.04.2024 16:26 - 29.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.