-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво споруди подвійного призначення з властивостями ПРУ на території закладу дошкільної освіти "Ромашка" за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Степанівка, вул. Середня, 24
Тендер Prozorro UA-2024-04-15-010229-a
Завершена
7 429 987.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 149.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 149.94 UAH
Період оскарження:
15.04.2024 16:04 - 29.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.