-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішньої теплової мережі шляхом влаштування альтернативного джерела теплової енергії для КНП ЦПМСД «Центральний» Рівненської міської ради за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 7
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-006889-a
Завершена
3 571 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 859.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 859.80 UAH
Період оскарження:
11.04.2024 13:45 - 23.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.