-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки
Тендер Prozorro UA-2024-04-10-001651-a
Послуги з відпочинку 19 дітей на 14 календарних днів
Торги не відбулися
234 280.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 171.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 171.40 UAH
Період оскарження:
10.04.2024 10:00 - 19.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.