-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Газове паливо - код ДК 021: 2015 – 09120000-6 (Природний газ - 09123000-7)
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-008706-a
Газове паливо - код ДК 021: 2015 – 09120000-6 (Природний газ - 09123000-7)
Завершена
1 655 389.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 276.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 276.94 UAH
Період оскарження:
14.03.2024 15:49 - 19.03.2024 00:00
Нічого не знайдено.