-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
сіль для промислового переробляння ДСТУ 4246:2003 кам’яна з протизлежувальною добавкою до 150 г/т, сорт вищий, крупність 3, без паковання
Тендер Prozorro UA-2018-04-24-002433-a
Завершена
7 735 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 66 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 66 000.00 UAH
Період оскарження:
24.04.2018 17:16 - 22.05.2018 00:00
Нічого не знайдено.