-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення державної інвентаризації земель на території Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2024-03-06-010187-a
1 послуга в обсязі 10000 га (більш детально в Додатку № 2)
Завершена
1 110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 100.00 UAH
Період оскарження:
06.03.2024 15:23 - 11.03.2024 00:00
Нічого не знайдено.