-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 39140000-5 «Меблі для дому.» (клейонка, матрац, ліжко, шафа, диван-ліжко, стіл обідній, тумбочки)
Тендер Prozorro UA-2018-04-24-000512-a
Завершена
1 084 380.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 32 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 32 000.00 UAH
Період оскарження:
24.04.2018 10:33 - 06.05.2018 00:00
Вимога
Відхилено
Дискримінаційні вимоги тендерної документації
Номер:
9128072afbc64af6aec45b1038c404ce
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-04-24-000512-a.a1
Назва:
Дискримінаційні вимоги тендерної документації
Вимога:
Пункт 3.1. Технічних вимог передбачає обов"язкове надання учасниками торгів у складі тендерної пропозиції на підтвердження відповідності вимогам до предмету закупівлі оригіналу сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT) та/або ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015 IDT), виданий органом із сертифікації призначеним для виконання робіт із сертифікації систем управління в державній системі сертифікації на ім'я учасника та дійсний на момент подання пропозиції. Цією вимогою Замовник повністю обмежив участь у торгах учасників, які не є виробниками меблів на не можуть надати оригіналів сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT) та/або ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015 IDT), виданий органом із сертифікації . Згідно із Законом Про публічні Закупівлі всу учасники (виробники, представники або суб"єкти господарювання, які здійснюють продаж товарів та не є виробниками та представниками виробників) мають рівні умови для участі у закупівлях. Просимо тендерний комітет Замовника з метою усунення дискримінації учасників та штучного обмеження кола потенційних учасників виключити цю вимогу із Технічних вимог .
Пов'язані документи:
Замовник
- 1370001.tif 25.04.2018 14:11
- 1370002.tif 25.04.2018 14:11
Дата подачі:
24.04.2018 15:13
Вирішення:
відхилити вимогу Учасника торгів
Статус вимоги:
Відхилено
Скарга
Відхилено
Скарга
Номер:
411a26d157ea4ce5b502b7157c6a3199
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-04-24-000512-a.a2
Назва:
Скарга
Скарга:
Зміст скарги надано у окремому файлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга.pdf 05.05.2018 17:16
- ТД мебель.doc 05.05.2018 17:16
- Document_USR_1003749089.rtf 05.05.2018 17:16
- Квитанція.pdf 05.05.2018 17:16
- Рішення від 08.05.2018 № 4328 + лист Замовника.pdf 10.05.2018 10:39
- інформація про резолютивну частину рішення від 23.05.2018 № 4925.pdf 24.05.2018 19:16
- Рішення від 23.05.2018 № 4925.pdf 29.05.2018 18:14
- 17,050001.tif 17.05.2018 14:28
- 17,050003.tif 17.05.2018 14:28
- 17,050002.tif 17.05.2018 14:28
Дата прийняття скарги до розгляду:
05.05.2018 17:16
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
29.05.2018 18:14