-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної установки СКС HHD 78-05 РК на шасі Hyundai HD-78, 2020 р.в (Код за ДК 021:2015 ЄЗС 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-005862-a
Торги не відбулися
138 159.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 381.60 UAH
мін. крок: 1% або 1 381.60 UAH
Період оскарження:
23.02.2024 12:24 - 28.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.